yüzyıl su kaçağı

Yüzyıl su kaçağı tespiti ve tamiri için firmamızı tercih etmeniz durumunda 1 yıl garantili hizmet alabilirsiniz. Su kaçağı İstanbul ile Bağcılar bölgesinde hizmet sağlamaktayız.

Yüzyıl su kaçağı tespitinde donuk değil canlı boru görüntülerini beyaz renk ile ve kaçakları farklı renklerde algılayarak analiz eden cihazımız termal kamera olup, pek çok kullanım alanı vardır.

Su kaçağı sorunları

Yüzyıl su kaçağı tespiti gider yada temiz hatların içine sığabilecek, iki tekniker tarafından eyleme geçilebilecek pratik cihazımız robot olup yüksek çözünürlükte görüntüyü alırız ve şans eseri değil bilinçli olarak analizleri tamamlarız. Örneğin boru eğiminden yola çıkarak ilerlemekte zorlanan atık su kısmını ele alırsak, özellikle plastik borulardaki basınç ve darbeler ile kırılmalar olması muhtemeldir. Bazen duvara çivi çakarız ve arkasındaki boruyu fark etmeyiz evimiz su ile dolabilir. İlk işiniz vanaları kapatmak olmalı ve bizleri aramalısınız.

Yüzyıl su kaçağı tespiti peteklerinizden %100 ısı vermesi için içinin temizliği kadar bu tam olarak sağlanamıyorsa suyu sızdıracaktır. Genelde birer damla şeklinde başlar ve peteklere yakın halı, kilim, parke, fayans, beton, ahşap gibi araçlarınızda ufak maddi hasar oluşturabilir. Kokudan bile net şekilde su sızdırdığını düşünebilirsiniz ve bu açığı kimyasal ile hızlıca kapatabiliriz.

Yüzyıl su kaçağı tespitinde binanızın örneğin oturma odası tavanından nadir de olsa su geliyor olabilir ve size önemsenmeyecek şekilde görünebilir. Fakat beton 30-40 santim genişliğinde olduğunu düşünürseniz o bölgede suyu tamamen çekmiş ve içindeki inşaat malzemelerine zamanla hasar oluşturabilir. Küçük belirtiler bile olsa erken teşhis emin olun maddi kayıpları oldukça indirgeyecektir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55