menderes su kaçağı tespiti

Menderes su kaçağı tespiti yapan firmamız su tesisat borularındaki problemler yüzünden meydana gelen sızıntıları bulmak için makineli su sızıntısı bulma işlemleri yapmaktadır. Teknoloji geliştikçe bunun faydalarını her alanda görmekteyiz. Günümüzde de su arıza tespiti işlemleri bu yeniliklerden faydalanarak akustik ses dinleme cihazları ve termal kameralar ile yapılmaktadır. Teknolojik cihazlar yöntemiyle yarım saat içerisinde hiçbir yer kırılmadan sızıntı bulunmakta ve bu işlem çok az bir ücret ile yapılmakta ve kırma dökme işlemi yapmadan kısa süre içerisinde tamamlandığından cebinizden fazla bir para çıkmadan su kaçağı problemi çözülmüş olacaktır. Bu cihazlardan önce tespit aşamaları tahmini olarak yapılmakta ve kaçağın olabileceği yerler kırılıp kaçak araması yapılmaktaydı. Bu işlem günlerce sürmekte ve oldukça masraflı olmaktaydı.

Menderes Kırmadan Su Kaçak Bulma

Esenler Menderes su kaçağı tespiti yapan firmamız da son teknoloji ses dinleme cihazları, görüntüleme cihazları, test pompaları ve termal kameralar kullanarak kaçak tespitini yapmakta ve su sızıntı tespitini yarım saat gibi kısa bir sürede yapmaktadır. Su kaçaklarına su sızıntısı da denir ve su sızıntıları ev ve iş yerlerinizde ki kullanma suyu ya da atık su tesisatlarında gerçekleşen boru çatlaklarında veya birleşim yerlerinde meydana gelir. Bu tesisatların büyük bir kısmı betonlarda gömülü olduğu için bu kaçakları kendi başınıza ya da eski sistemle çalışan tesisatçılarda yaptırmak istediğiniz zaman hem para hem de zaman kaybetmiş olacaksınız. Günümüz teknolojisini kullanan firmamız kullandığı cihazlar ile en küçük kılcal çatlaklarda ki sızıntıları bile metrelerce mesafeden bulabilir.

Menderes su kaçağı tespiti işlemlerinde profesyonel ve yukarıdaki belirtmiş olduğumuz hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız bizlerle iletişimde kalın. Yapmanız gereken tek şey sitemizde bulunan numaralardan bizleri aramak ve müsait olduğunuz güne ve saate randevu talebi oluşturmaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55