altunizade su kaçağı

Altunizade su kaçağı tespiti ve onarımında tercih edebileceğiniz firmamızda tespitücreti 99 TL olarak belirlenmiştir. Su kaçağı İstanbul olarak aynı gün içinde hizmet vermekteyiz.

Altunizade su kaçağı tespitinde istediğiniz faturalı ve garantili tamirat ise bölge servis elemanlarımız belki de evinizdeki su faturalarının kabarık gelmesine neden olan temiz su kaçaklarında yine diğer firmalara göre öne çıkacak çalışmalar başlatabilir. Çatlaklar küçük olsa bile asla önemsememezlik yapmayın ve sensör cihazlarımız ile elimizle koymuş gibi sorunu hemen bulabiliriz.

Su Kaçağı Cihazlı Tesisatçı

Altunizade su kaçağı tespiti yatak odasına lavabo yada atık hattı olmadığı için muhtemelen üst komşunuzun mutfak, lavabo yada banyo gibi bölgelerinden gelen kaçak sizin yatak odası tavanınıza kadar ulaşmış olabilir. O seviyeye gelinceye kadar bir hayli zaman geçmiş demektir ve henüz damlatmıyorsa yakında başlayacaktır. Tuvalet lavabosundaki kaçak ise orayı kapattığımızda yatak odası zamanla eskiye haline mutlaka dönecektir. Altunizade su kaçağı cihazlı tesisatçı olarak radyo frekans dalgaları gönderen ve sinyalin sert zemine çarpıp cihaza ulaşması ile verilerin geldiği, analiz edildiği, çeşitli göstergelerde kullanıldığı sistem akustik olup bu cihaz ile her türlü sert yada toprak yüzeylerde 3 metreye varıncaya kadar tarama yapabiliriz. Ama tamamen seslerden yola çıkarak yerini tespit etmektir. Yani borudaki çatlak nerede başlamış onu bulmak istiyoruz. Borunun başlangıcından 1 metre ilerde su birikintisi olabilir lakin burada kaçak olduğu anlamına gelmez. Boruyu değişik bir cihaz ile görürüz ve sadece orada tarama yaparak kusursuzca analizi tamamlayabiliriz.

Altunizade su kaçağı tespiti sorunun büyümesine izin vermek binanın değerini kaybetmesi ile eş anlamlı olup ayrıca önemli ve pahalı cihazlarınızın ıslanması, alçı, boya, beton kalıntısı, çimento gibi harçlarında üzerine düşmesi anlamına gelecektir. Bu noktaya asla getirmeyin ve bize güvenin.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55