ünalan su kaçağı

Ünalan su kaçağı cihazlı tesisat firması ile artık sorunlu sızıntı problemleri kabusunuz olmayacak. Su kaçağı İstanbul firmamızda bulunan akustik dinleme , pimaş içi görüntüleme ve termal kamera sistemleri ile noktasal arıza tespiti yapmaktayız.

Ünalan su kaçağı tespiti olarak farklı tesisat sıkıntıları karşınıza çıkabilir ve asla panik yapmamalı işin uzmanı tarafından çözümlenmesi için bizleri istediğiniz saat aramalısınız.

Cihazla su kaçağı bulma

Ünalan su kaçağı firmamızdaki çalışmalar bulguları, cihazlardaki somut veriler ile birleştirerek tam olarak netice ve çözüm yollarını hızlı şekilde üretme prensibine dayanmaktadır. Duvarlardaki terleme yada suyun direk gözükmesi ve nemli hale gelmesinin sebebi farklı olabilir. Bu özellikleri gördüğünüz yerde direk boru olabilir ve sızıntı sorunu olabilir. Orada boru yoktur ve başka bir hattan gelen sızıntı duvara işlemiş olabilir. Boruların döşendiği yer sıcak ortamların yakınında yer alıyor olabilir ve dolayısı ile soğuk su ısınarak, buharlaşabilir ve sızıntı oluşturabilir. Sıva altındaki borulara ait %100 şekilde tam bir izolasyon sürecinin yapılamaması da bir faktördür. Tüm bunları bilen ve amatör değil uzman şekilde konuyu ele alan uzmanlarımız bakın ne şekilde çözüm üretiyorlar.

Ünalan cihazla su kaçağı bulma olarak boru oksitlenmesi, duvar deformasyonu, boru yıpranması şeklinde ilerleyen bu süreçte asla vakit kaybetmemenizi öneriyoruz. Bizi işi bilimsel yönden başarılı cihazlar ile çözmeyi seviyoruz. Termal kamera ekranı açılır ve ıslak olan duvarın arkasında tesisat var mı yok mu anlaşılır. Orada boru vara zaten içinde suda olacaktır ve beyaz renk ve boru uzunluğu kadar gözükecektir. Lakin sızıntı varsa ırmak ve nehir nasıl şekillenirse, karışık çizgiler halinde onları da görebileceğiz. Bu durumda o ırmakları besleyen boruyu da hızlıca bulabiliyoruz. Tavandan geliyorsa bu oluşum, üst komşunuza gideriz ve orada yerini buluruz, matkap zaten hızlıca sonuç verir ve bizim çalışmamızı incelerseniz sonucu sizde hızlıca göreceksiniz. Aynı gün çözüm için bizleri arayınız. Ünalan su kaçağı tespiti firması ile gece gündüz demeden herhangi bir saat içinde bizleri arayabilirsiniz. Şimdiye kadar 100’den fazla ve farklı tesisat sıkıntısı ile karşılaştık ve çözemeyeceğimiz problem yoktur.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55