erenköy su kaçağı

Erenköy su kaçağı bulmada tadilatsız teşhis yapmak, cihaz taramasının herhangi maddi kayba mahal vermemesi, doğruluk yüzdelerinin yüksek olması, ustalarımızca doğru yorumlanması gibi başarılı sonuçlar sayesinden İstanbul’un lider tesisat firmalarından birisi olduk. Su kaçağı İstanbul firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

Erenköy cihazlı su tesisatçısı ile artık tesisat arızaları sorun değil çünkü kırıp dökme yok ! Cihazlarla noktasal tespit ve onarım var , garanti var , müşteri memnuniyeti var . En önemlisi sektörde 12 yıllık deneyim var bizi diğer tesisat firmalarınla asla karıştırmayın hem fiyat olarak hem işçilik olarak. Volkan TESİSAT vergi mükellefi olarak hizmet verir İnternet üzerinden gördüğünüz diğer ucuz hizmet veren bugun var yarın yok paravan firmalarla lütfen kıyas etmeyiniz.

Su kaçağı bulma

Erenköy su kaçağı tespiti analiz kuşkusuz çok dikkate değer bir konudur ve hata payı neredeyse hiç olmamalıdır. Boruların döşemesi inşaat zamanından itibaren yapılır ve o dönemlerde ustanın becerisi yada amatörlerini biz termal kamerayı betona tutarak hemen görebiliyoruz. Örneğin binaya giriş yapan temiz su hattındaki eğim yükseliş yönünde asla olmamalıdır. Ya tamamen yatay yada hafif aşağı eğimli, bataryaya da uygun konumda döşenmelidir. Tesisata su geldikçe yukarı gitmekte zorlanan ve biraz da geri dönen temiz sular boru içinde zamanla hasar oluşturabilir.

Erenköy su kaçağı bulmakta maalesef keşke her müşterimiz termal kameradan yararlansa denilebilecek bir konuyu anlatmak istiyoruz. Duvarın bir kısmını kırıp dolap, vestiyer, misafir eşyaları koymak için kullanılan kısımları bilirsiniz ve buradan boru sistemleri geçiyorsa işler bir hayli zor demektir. Termal kamera kullanılsaydı ne kadar derinlikte ve hangi konumda boru geçtiğini görebilirdik.

Erenköy su kaçağı bulma yetkililerimiz hasarlı, delinen, çatlayan, devamlı su sızdıran kısımda çatlak büyüklüğü yada küçüklüğüne göre kimyasal dolgu olup olmayacağına karar vereceklerdir. Fakat en etkilisi boru değişimi ve size şunu sormak istiyoruz. Hasarlı boru beton arkasında ve biz bunu cihazla görüyoruz. Sizce ne kadar başarısız olabiliriz? Bizleri şimdi tercih edebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55