kağıthane gürsel su kaçağı tespiti

Kağıthane Gürsel su kaçağı tespiti yapan firma olarak su tesisatlarında oluşan su sızıntılarını tespit edebilmek için su kaçak tespiti hizmeti vermekteyiz. Su sızıntısı meydana geldiği konut ya da iş yerlerini yaşanmaz ve kullanılamaz bir hale getirebilmektedir. Sık sık karşılaşılan bu su tesisatı  problemi eğer önlem alınmazsa ileriki dönemlerde daha büyük zararlara yol açabilmektedir. Genellikle ev ve binalarda yaşanılan su kaçağı problemi bazen restoran ve iş yerlerinde de görülebilmektedir. Su sızıntısı sorunu kendini farklı şekillerde belli edebilir. Mesela duvarlarda ıslanma, sararma, çatlak ve kabarma, diğer dairelerde akıntı, sızıntı, damlama durumu su kaçağının olduğunun belirtilerinin başında gelir. Bu kapsamda hiç vakit kaybetmeden profesyonel bir yardım almak gerekir.

Gürsel Su Kaçağı Bulucu Usta

Gürsel su kaçağı tespiti işlemleri geçmiş yıllarda su kaçağı bulunana kadar duvarlar kırılmaktaydı. Bu da ev sahibine maddi olarak ekstra ücret ödenmesi demekti. Eskiden kaçağın yeri tahmini olarak belirlenir ve gereksiz yere seramiklerle ve duvarlar kırılırdı. Garantisi olmayan bu yöntem gereksiz olarak tadilat sürecine sebep olmaktaydı. Günümüzde ise ilkel olarak bu yöntemler yerini cihazlarla herhangi bir kırılma yapılmadan kaçağın tespit edilmesi metodu kullanılmaktadır. Teknolojik olarak yapılan bu cihazlar yardımıyla su kaçağı kesin olarak kolaylıkla tespit edilir. Ve problem kolaylıkla çözülür. Bu işlemlerin yapılabilmesi için farklı teknolojik makineler kullanılmaktadır. Su sızıntısının bulunmasında bu makinelerin başında kameralı cihazlar gelmektedir.

Kağıthane Gürsel su kaçağı tespiti işlemlerinde eski yöntemler geride kaldı. Birçok kez banyonun kırılıp tekrar yapılması, tozu toprağı ve pisliğin yanında maddi zararları yerine günümüzde kullanılan kameralı su kaçağı bulma ile bu sıkıntılı dönem kolay bir şekilde atlatılmaktadır. Kameralı yöntem sayesinde bütün boruların içerisine kamera ile girilerek, bütün tesisat dinlenir, hasarlı, kırılmış problem yaratan yerler tespit edilir. Tahmini değil görülerek tespit edildiği için kırma dökmeye gerek kalmaz. Bu profesyonel hizmetlerden yararlanmak için en kısa sürede bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55