libadiye su kaçağı

Libadiye su kaçağı servisi ile noktasal tespit ve onarım işlemleri yaptırabilirsiniz. İletşim 0551 231 83 55 ten gece gündüz ulaşabileceğiniz hattımız devamlı açık olacaktır. Su kaçağı İstanbul servisi ile artık gelişi güzel kırımlara son veriyoruz Libadiye semtinde hizmetimiz vardır.

Banyo Su Kaçağı

Banyo su kaçağı yer bakımından suyun en çok kullanıldığı alandır. Su tesisatı açısından banyo, gider ve temiz su bağlantıları içerir ve evin en çok kullanım gerçekleştirdiği alandır. Alt kata inen banyo su kaçağı için firmamız aramak isteyeceğiniz en iyi adres olacaktır. Bizi çağırmadan önce yapmanız gereken alt komşunuzdan su sızıntısı var mı yok mu diye kontrol etmek, su saatinde kullanım dışı ibre dönüp dönmediğini ayrıca kötü kokuların olup olmadığını ve faturanızı kontrol etmeniz gerekir. Libadiyede su kaçağı cihazlı olan tesisatçı aramanız en mantıklısı olacaktır çünkü kısa zamanda evinize gelecek olan servis diğer taraftan sizi günlerce bekletecek olan servis var. Banyonun alt kata su kaçırıyor olması normaldir çünkü konutlardaki tesisatlar fayansların altına döşenmiştir. Ancak bu yapı oldukça geniş bir şekilde tasarlanmıştır. Çünkü gider boruları sayesinde kişiler su kullanımını diledikleri şekilde gerçekleştirebilir ve atık suların dışarı çıkmasını sağlarlar. Kaçak sorunu olduğu zaman fayanslar altında kaldığı için kaçağa ulaşmak fazla zor olmayacaktır. Eski yöntemler düşünülecek olursa, bütün fayansların kırılarak gider borularına ulaşım sağlanır. Firmamızın uyguladığı akustik dinleme cihazı sayesinde personelimiz fayanslar üzerinde arama yapar. Böylece kaçak neredeyse tam yeri bulunur. Kaçaklar yıpranmış olan gider boruları üzerinden meydana gelirler. Fakat suyun dışarı çıktığı yer oldukça ufak bir delikten geçer. Tesisat kaçağında kullanılan cihazlar, bu ufak yerlerden akan suları kolayca bulabilir ve daha sonra işleme başlanır ve gerekli olan bakım çalışması yapılır. Son olarak da hasar gören borunun değiştirilmesi neticesinde, kaçak problemi ortadan kaldırılmış olacaktır.

Libadiye kameralı tesisatçı ile artık sızıntı arızaları dert değil çünkü beton altı görüntüleme kameraları ile patlak boruyu tek fayansta bulmaktayız. Libadiye su kaçağı denince akla Libadiye TESİSAT olarak evinizde muhtemel bir kaçak varsa önlemleri hemen almanız gerekiyor. Binalarınıza zarar verdiği kadar su faturalarını da artıracağını unutmamalısınız.

Libadiye su kaçağı olarak şehir şebekesine ait tüm su tesisat bakım sistemlerinin daha sağlıklı olmasını sağlayabiliriz. Şehir şebeke suları bulunduğunuz ilde oldukça sert olabilir ve kireçli bir sudur. Apartmandaki su tesisat veya bina tesisatlarınızdaki Su kaçağı problemleri Öncelikle akla gelen duyulan bataryanın her iki temiz su bağlantı yüzeylerini cihaz ile inceliyoruz ve Libadiye kırma dökme gibi aşamalar olmadan bunu yaparız. Su akışkanlığı azalıyorsa cihazımız bunu hemen bulacaktır. Kaçak varsa tamirat sadece sızıntı olan kısımda yapılacaktır. Libadiye cihazlı su tesisatçısı olarak titiz, duyarlı bir işçilik ile sorunları yok edebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55