bağlarbaşı su kaçağı

Bağlarbaşı su kaçağı olarak kırmadan tespit yapma aşamasında verimlilik açısından ön sıralarda yer almaktayız. Bunu başarmamızdaki ana konsept ithal ve orijinal olan tam bu iş için üretilen cihazları kullanmamızdır.

Bağlarbaşı cihazlı su tesisatçısı olarak kameralı tespit cihazları ile arızanın noktasını tespit ederken gereken onarım işlemlerinde 1 yıl garantili olarak yapmaktayız. Su kaçağı İstanbul firmamızda çalışan personeller kendi personelimiz olup asla ara eleman kullanmayız yapılan işlere +kdv olarak fatura kesmekteyiz. Bağlarbaşı kameralı tesisatçı resmi olacak iş yapmaktadır.

Su Kaçağı Tespiti

Bağlarbaşı su kaçağı tespiti servisiyiz ve tecrübeli ustalarımızdan çekinmeden yardım alabilirsiniz. Gömme rezervuar sistemler beton içerisine konulur ve zaman ilerledikçe kireç ve tortu gibi maddeler iç takımları, conta ve plastik malzemeleri eskitecek şekilde su taşımaya başlayabilir. Mekanik arızalarda su kaçırmasına neden olabilir. Rezervuar görülmediği için termal kamera ve ses detektörü duvara tutularak ne olduğu anlaşılmaya başlanır. Cihazlarımızdan çıkan veriler duvarın ıslandığı ve sızan suyun nerelere kadar aktığını bile gösterecek türde yer almaktadır. Gömme rezervuar sistemlere ulaşmak noktasal tadilattan geçer ve biz bunu başarabiliriz. Küçük bir tadilat gereksinimi varsa bunu yaparız ve kaçakları bazen püskül yada kimyasal ile bile giderdiğimiz oluyor. Bağlarbaşı su kaçağı olarak eski tip çözüm önerileri yerine modern cihazlar ile destek oluyoruz. Spiral borular diğer adı ile körük lavaboların hemen altına yerleştirilir ve genelde plastik olup bazı ürünlerde metal özellikli olanları önceden takılmıştır. Zamanla aşınmalar, aralıklardan sızan sular oluşabilir ve onarması yerine ucuz bir parça olduğu için birebir değişimini tavsiye ederiz. Fakat bir ustanın dikkat etmesi gereken 2 unsuru vardır. Evye ile bağlantıyı sağlayan vidayı çok sıkmayacak yoksa lavaboda delinme, patlama oluşturabilir. İkinci olarak S harfi dediğimiz eğimi mutlaka vererek gider hattına bağlaması gerekli. Bu şekilde boru içinde su kalırken kokunun da dışarı sızmasının önüne geçilir. Bizi arayın ve kusursuz şekilde bu bölümdeki kaçakları hemen durduralım.

Bağlarbaşı su kaçağı vazifesindeki ekiplerimiz noktasal sızıntı oluşan borunun yerini buldukları gibi hangi betonları yada fayansları ıslatma, deformasyona uğratma gibi oluşumlar içerisinde olduklarını da cihazlarla görebilmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55