ünalan su kaçağı tespiti

Ünalan su kaçağı tespiti yapan cihazlı kameralı tesisatçı olarak kırmadan robot cihazla su kaçağı bulma ve onarım hizmeti vermekteyiz. Su kaçağı İstanbul aynı gün içinde Üsküdar Ünalan mahallesi halkına hizmet sağlıyor.

Ünalan Cihazlı Tesisatçı Firması

Ünalan su kaçağı servisi olağan ve açık durumda yer alan sızmalardan, gizli kaçakların yerlerini bulmaya kadar hepsi için destek vermektedir. Bizler için kameralı su kaçağı tespiti cihazının yeri atık borusu içleridir. Yalnız kırmadan su kaçağı tespiti yapabilecek ve bunu normal su sıcaklığının üzerinde üretilen suların boru dışına taşması ve tespitinde gerçekten doğru analizler ile buluyoruz. Öyle ki bir banyoyu 5-10 dakikada tüm zemini tarayabiliyoruz ve matkap ile kırılması gerekiyorsa çok küçük oranlarda kalmasına özen gösteriyoruz. Ünalan su kaçağı tespiti uzmanlaşmış ustaları ile bulaşık makinesi gideri içine ait su kaçağını bulan tekniklere de sahiptir. Bildiğiniz gibi yalnızca bulmak değil, orayı onarmakta gereklidir. Sızma boyutunu ve elimizdeki kimyasallar ile ne kadarını kapatabileceğimize kamera ile bakarak net bilgilere ulaşmaktayız. Bizler su kaçağı bulan tesisatçı olarak eğer bazı tıkanmalar varsa yalnızca bahsettiğimiz gider değil, tuvalet banyo, lavabo içlerine yönelik de temizleme çalışmalarını da yürütebiliriz.

Ünalan su kaçağı tespiti uzmanları kullanılmayan bataryalardan dolayı artan su faturası şikayetleri içinde tercih edilmektedir. Garantili su kaçağı bulan firmalar ilgi alanınıza giriyorsa deneyimli su kaçağı tamiri ekiplerimize ait numaraları biliyorsunuz. Montaj sıkıntısı, parça deformasyonu, delinmesi veya farklı nedenden ötürü oluşacak illaki parça değişimi gibi aşamalarda da sizlere destek veriyoruz. Sizler de garanti şartlarımızın yanı sıra sigorta koşulları da binanızda yer alıyorsa belki en ufak bir ücret ödemesi bile yapmayacağınızı biliyor musunuz?

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55