balat tesisatçı

Balat tesisatçı firmamızda su kaçağı tespiti cihazları ve kanal açma makinelerimizi kullanarak hizmet vermekteyiz. Tesisat arızalarında hizmet alabileceğiniz Su kaçağı İstanbul firmamız Balat bölgesinde hizmet sunmaktadır.

Balat su tesisatçı uzman tamircilerimiz ve petek bakım uzmanlarımız ile petek temizliği konusunu hafife almamanız ve ertelememeniz konusunda uyarılarımız olacak. Son birkaç senedir odalar içindeki ısı yayılımı birbirini tutmuyor ve ortada dengesizlik varsa maalesef sorun atık maddelerin petekleri işgal etmesi olabilir. Bunu anlamanın bir yolu var cihazımızı peteğe bağlarız ve çıkan sulardaki kirlilik oranlarına bakarız.

Su Kaçağı İstanbul

Balat tesisatçı vazifelerimiz ile klozet rezervuar hattı, batarya sistem su sızdırmaları, temiz ve atık sulara ait şikâyetleriniz için bizleri arayabilirsiniz. Su kaçağı tespiti Balat aşamasında teşhis konulurken genelde yeni nesil su vanaları varsa o bölgelerde hiçbir musluk açılmadığı halde hareket edip etmediğine bakabiliriz. Burada sadece olup olmadığı konusu ile bilgi alırız. Yalnız tüm tesisatları olduğu gibi tek tek test etmek yerine tesisat geçen boru sistemleri ve onların kapladığı beton, çimento, fayans, ahşap gibi kısımlardaki ıslaklığı direk kontrol ederiz. Burada dış yüzeyden daha çok arka kısmındaki ıslaklığı bulmaya çalışırız. Zaten bu aşamada termal kamera ısı ölçümleri, farklı renklendirmeler ile aynı zaman boru varsa o bölgelerden geçen bulmak için büyük ölçüde yardımcı olacaktır. Ardından kusurlu kısım noktasal olarak deşifre edilir ve o kısımda hemen çalışma başlatılır. Su kaçağı İstanbul ile kusursuz ve garantili bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Balat tesisatçı olarak küçük gibi görünen sifon içi madde birikimine de çözüm üretiyoruz. Pek çok insan buradaki kirlilik için elini bile değdirmek istemez. Biz bu tür işlemleri defalarca yaptık ve sifon bazen göze hoş gelmeyecek şekilde görünebilir. Buda bir nevi tıkanıklık açma işlemidir. Dış yüzeyindeki kirlenmeler veya sifon döşenirken maalesef hatalı yapılması içine bazı maddelerin kalması buna neden olabilir. Bizi arayın ve tesisatı görerek çözüm üretelim. Balat tıkanıklık açma işleri yapan su tesisatçısı firmamızı tüm kanal açma sorunları içinde arayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55