beşiktaş robotla su kaçağı bulan servis

Beşiktaş robotla su kaçağı bulan servis olarak tesisat borularında meydana gelecek ya da gelmiş olan su sızıntılarını bulmak için cihazla su kaçağı bulma hizmeti veriyoruz. Yaşadığımız daireler, iş yerleri gibi binaların iç ve dış yapılarında oluşup, hayatımızda maddi ve manevi sıkıntılar meydana getiren su borusu patlaması veya sızdırmalarına su kaçağı denir. Su kaçakları, su faturalarının yükselmesine, parkelerin ve döşemelerin kabarmasına, boyaların dökülmesine neden olmasıyla maddi hasar meydana getirir. Su kaçağının bulunamaması, suyun alt komşuya akması, evde rutubetin olması manevi sıkıntı oluşturur bundan dolayı bu sıkıntıları yaşatan problemin uzman su kaçağı tespiti firmamız tarafından çözüme kavuşması gerekir.

Beşiktaş Robotla Su Kaçağı Bulma Servisi

Beşiktaş robotla su kaçağı bulan servis amatör kişiler tarafından yapılabileceği gibi profesyonel bir ekip tarafından da yapılabilir, profesyonel ekibin su kaçağının bulunması maddi zararları büyük ölçüde azaltmaktadır. Amatör yöntemler ile borudan sızan suyun yerini bulmak zor olsa da ancak temiz mi yoksa kirli sudan mı olduğu mümkün olur. Temiz su kaçağından şüphe ediliyorsa daire girişindeki vanalar bir gün kapatılır şayet sızan su kesiliyorsa bu durum su kaçağının olduğunu gösterir. Giderlerdeki kirli su kaçağından şüpheleniyorsa, evin temiz su vanaları açıkken kirli su giderlerine bir gün su dökülmesi engellenerek deneme yapılabilir. Kaçaktaki suda azalma ya da kesilme olursa bu kirli su borularında kaçak olduğunu gösterir.

Beşiktaş robotla su kaçağı bulan servis olarak profesyonel yöntemlerle teknolojik imkanlar kullanıldığında daha pratik bulunur ve sorunsuzca çözüme ulaşırız. Su kaçağı bulmada kullanılan profesyonel teknikler, demir ve plastik borularda uygulanabilen yöntem olan tesisata basınç uygulanarak borunun çatlağından çıkan sesi akustik dinleme cihazıyla dinlenerek bulunmasıdır. Pis su giderlerindeki sızıntıyı bulmaya yarayan elle borunun içerisine itilerek kameralarla borulardaki kırılmaların tespiti sağlanır. Sıcak su tesisatında ise termal kameralar kullanmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55