kirazlı su kaçağı tespiti

Kirazlı su kaçağı tespiti ve su kaçağı bulma servisi Çözüm Merkezi aynı gün içinde robot cihazlar ile hizmet vermektedir. Su arıza tespiti firmamız ile aktif, etkin ve kalıcı sonucu servisler sunabiliriz. Tesisatlar da ki sızıntıları bulmak eski zamanlara göre daha da profesyonelleşmiş ve kolaylaşmıştır. Eskiden olsa bu sızıntı yerleri her türlü tadilata maruz kalarak kaçak tespit edilirdi. Ama günümüzde bizim firmamız tespit işlemi esnasında hiçbir yere zarar vermeden teknolojik cihazlar ile kaçağın yerini anlık ve noktasal olarak bulabilmektedir.

Kirazlı Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Kirazlı su kaçağı tespiti işlemlerinde atık borularına ait tıkanma ve sonrasında sızmalara varıncaya kadar hem iç temizlik hem de oradaki sızıntıyı gidermek için parça değişimi aynı anda yapılabilir. Gider içi kamera özelliğine sahip su kaçağını bulan ve görüntü aldığımız teknikler ile yapmak aslında çok da zor değildir. Burada yaptığımız aksayan ve kırılan parçaları bulmak ve yanlış tedbirlerde bulunmamaktır. Firmamız su kaçağı bulan servisler arasındadır. Fiyatlarımızın da gerçekten incelemeniz gereken seviyelerde olduğunu düşünüyoruz. Firmamız arızayı arttıran ve eksik halde bırakan bir şirket değildir. Her bina ve tesisat bizler için değerlidir ve çalışma sırasında kirlenme oluşturmadan destek veriyoruz. Ölçüm ve analizler sonucunda ortaya çıkan ve mutlaka özel şekilde tahribat verilmesi gereken alanlarda kısmi matkap ile hasar veriyoruz. Kırdığımız fayans ise onu işlem sonrasında yenisinin takılması gibi  pek çok işlemi duvarlar içerisinde kendi ekibimiz tarafından yapılmasına özen gösteriyoruz. Atık kameraları ile su kaçağı bulan tesisatçı ustalarımız önüne çıkan maddeleri de kanal açıcı  ile temizleyebilir. Sızma, damlama veya olduğu gibi kanaldan dışarı taşacak durumda bile olsa kaçak su tespiti ekipmanlarımız ile hemen fark edilecektir.

Kirazlı su kaçağı tespiti ile özel olarak kameralı su kaçağı tespiti sisteminin mutlaka kullandırılmasına özen göstermekteyiz. Suyu izleyen ve su kaçağı yer tespiti bulunmasında öncü göstergeler ile sizlerleyiz. Yapmanız gereken tek şey internet sitemizde yazan numaralardan bizler ile sorunun oluştuğu an itibariyle iletişime geçmektir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55