altıntepsi su kaçağı tespiti

Altıntepsi su kaçağı tespiti yapan firma olarak evinizde beliren ya da alt kat komşunuza akan su sızıntılarını tespit edebilmek için makineli su arıza tespiti hizmeti sunuyoruz. Su kaçakları evler ve iş yerleri gibi yerlerde ortaya çıkabilen sorunlardan birisi olup zamanında tespiti ve gerekli bakım çalışmalarının yapılması büyük önem arz etmektedir. Su arıza tespiti yapacak kişi ve veya firmaların işlem sürecinde büyük bir dikkat ve titizlikle çalışması tesisatın korunması ve sistemin düzenli olarak sorunsuz bir şekilde çalışması açısından gereklidir. Ev, fabrika, iş yerleri gibi alanlarda hem iç cephelerde hem de dış cephelerde su kaçağı sorunları görülmektedir. Günümüz teknolojisi ile birlikte eski dönemdeki ilkel çalışma koşulları terk edilmiş ve modern cihazlar yardımıyla kaçak tespit işlemleri çok daha kolay hale gelmiştir. Dikkate alınması gereken bir diğer husus ise kullanılan cihazlar ne kadar kaliteli olursa olsun kaçak tespitini ve onarım çalışmalarını yapacak kişilerin deneyim ve alanında yetkin kişiler olması daha önemlidir.

Altıntepsi Kırmadan Kaçak Tespiti

Bayrampaşa Altıntepsi su kaçağı tespiti su kaçaklarında karşılaşılan en büyük problemler arasında tesisatta kullanılan boruların zamanla deforme olması, conta delinmeleri, boru içindeki su basınçlarında kısa süre içerisinde meydana gelen ani yükselmeler, tesisat montajında kalitesiz malzeme kullanılması ve işçiliğin iyi olmaması durumlar yer almaktadır. Makineli su tespiti yapan cihazların çalışma prensiplerinde tesisatta dolaşan suyun sesinin çok daha yüksek seviyelere çıkartan akustik dinleme cihazları özellikle temiz suyun geçtiği yerlerde tespit konusunda faydalı olmaktadır. Pimaş borularında içerisindeki çatlak, kırık gibi deformasyonları görmeyi sağlayan kameralı görüntüleme cihazları ise daha çok atık su borularının olduğu tesisatlar da tercih edilir.

Altıntepsi su kaçağı tespiti sürecinde kaçağın olduğu yeri kırmızı renk ile göstererek devreye giren termal kamera cihazları ise daha çok sıcak suların geçtiği borular, kazan boruları ve kalorifer boruları gibi sistemler de sorunun çözülmesini sağlar. Bu tür profesyonel hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız internet sitemizdeki numaralardan bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Yapmış olduğumuz tüm tespit süreci teknolojik cihazlar ile sizlere sunulmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55