mehterçeşme su kaçağı tespiti

Mehterçeşme su kaçağı tespiti firmamız tesisatlar da meydana gelen su kaçaklarını tespit edebilmek için kırmadan kaçak tespiti işlemleri yapmaktadır. Ev e iş yerlerinizdeki su kaçaklarını akustik ses dinleme cihazı ve termal kamera ile kırıp dökmeden yaklaşık yarım saat içerisinde bulabilen makineli kaçak tespiti firmamız bu hizmet için çok düşük bir ücret almaktadır. Modern cihazlar ile su kaçağı bulma işleminin en büyük avantajı zaman ve para ki bunun nedeni işlem yarım saat gibi kısa bir zamanda sonuçlanıyor ve ortada kırıp dökme işlemi gerçekleşmemektedir. Ayrıca su sızıntısı, kaçağın başladığı yerden daha farklı bir yerden de görünebileceği için termal kamera ve akustik ses dinleme cihazı sayesinde metrelerce uzaklıktan sızıntının başladığı nokta dakikalar içerisinde tespit edilir.

Mehterçeşme Robotla Kaçak Tespiti

Esenyurt Mehterçeşme su kaçağı tespiti yapan firmamızda dikkat edilmesi gerekilen en önemli nokta eski sistem kırma dökme ve deneme yanılma yöntemiyle mi yoksa işlemin teknolojik sistem olan ve kırıp dökmeden akustik ses dinleme cihazları ve termal kameralar ile yapılıp yapılmadığına dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu işlem çok kısa ve ucuz şekilde yapılmakta ve en doğru tespiti yapmaktadır. Termal kameralar ve ses dinleme sistemi ile yapılan su arıza tespiti işlemleri sayesinde sorunun olduğu nokta doğru olarak kısa süre içerisinde tespit edilmekte olup zaman ve paradan tasarruf edilmiş olur.

Mehterçeşme su kaçağı tespiti işlemlerimizden yararlanmak isterseniz en kısa sürede problemin oluştuğu zamandan itibaren bizleri aramanızı tavsiye ederiz. Bu aramanın sonunda istediğiniz gün ve saate randevu oluşturabilirsiniz. Ustalarımız adresinize en kısa sürede gelerek ilgili probleminizi hemen çözüme kavuşturabilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55