su kaçağı tespiti alibeyköy

Su kaçağı tespiti Alibeyköy firması olarak tesisat arızaları hep olmadık zamanlarda ve sürpriz şeklinde karşımıza çıkar fakat her zaman birkaç telefon rakamı kadar yakınınızda olan firmamız sizlerledir. Son teknoloji cihazlar ile Alibeyköy için hizmet vermekteyiz.

Su kaçağı tespiti Alibeyköy müşterilerimizle olan konuşmalarda bu türde sorular karşımıza çıkabiliyor ve samimi olarak birazdan yazacaklarımızı anlatıyoruz. Fayans kalınlığı ve zeminden ne kadar daha aşağıda olursa olsun akustik cihazımızı zemine yerleştirir ve seslere göre hareket ettiririz. Örnek olarak su seslerini 10×15 cm alanında algıladık. Fayanslarınıza bakarız ve her iki fayansın ortasında ise ikisini de çıkartmamız gerekecektir. Tek bir fayansa denk geliyorsa sadece onu çıkartırız. Ayrıca hasarlı boruyu yapıştırma yada sızıntıyı kapatma gibi ihtimalleri inceledikten sonra yapabiliriz. Genelde boru değişimi en sağlıklı olanıdır ve Alibeyköy su kaçağı tespiti telefon numaramız sürekli açık olup, bizleri arayınız.

Su kaçağı İstanbul Alibeyköy Servisi

Su kaçağı tespiti Alibeyköy ile mantıklı karar vermemizi güçlendiren cihazlarımıza yaptığımız yatırımların karşılığını müşteri memnuniyeti ve geri dönüşler ile almaya devam ediyoruz. Mutfak duvarı alçı, boya, işleme yada duvar kaplama ünitelerini ele alırsak zarar görüyorsa, dışa doğru kabarıyorsa, elinizi değdirdiğinizde hafif ıslaklık göze çarpıyorsa biraz da nem varsa emin olun boruları acilen kontrol etmemiz gerekmektedir. Kiracı yada ev sahibi olun mutlaka Alibeyköy su kaçağı cihazlı tesisatçınızı arayın ve mutfağınızı %100 cihazlarımızla tarayalım. Mutfak lavabosu, sıcak, soğuk yada atık su hatlarını hiçbir kırma dökme olmadan analiz edelim, teşhisi koyalım ve hasarlı boru varsa hemen değiştirelim. Genelde bu sorunlarda alt komşunuzun mutfağının tabanında da aynı şikâyet görülebilmekte ve vakit kaybetmemenizi öneririz.

Su kaçağı tespiti Alibeyköy tesisat kaçak su sorunlarına su sızdırmalarından kaynaklı nemlenme diyoruz. Yatak odanızın çatı katının hemen altında olduğunu düşünün. Çatı katını yağmurdan yada su borusundaki hasardan dolayı su dolduğunu düşünün. Eğer su geçirmeyen mermer yoksa ve alt kata doğru minimal düzeyde bile su iletkenliği mevcut ise sizin yatak odanızın tavanından kendini zamanla gösterecektir. Sonuç mu? Tavan adeta pul pul dökülür, yeniden boyamanız gerekecektir. Fakat bunu boruların tamirini yaptıktan sonra ve nemlenmenin azaldığı dönemleri tercih etmelisiniz. Küf ve kabarma sorunlarına karşı tam çözüm ve onarım bizdedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55