kağıthane su kaçağı bulan servis

Kağıthane su kaçağı bulan servis olarak tesisatlar da meydana gelen su sızıntılarını bulup onarmak için makineli su kaçağı bulma hizmeti sunuyoruz. Evlerde ve iş yerlerinde su kaçağı sorunu olduğunu düşünmemize neden olacak birkaç tane sorun bulunmaktadır. Bunlardan birincisi duvarlarda ıslanmalar olmaya başlamasıdır. Duvarlarda başlayan ıslanmalar kullandığımız mekanlarda ısınma problemine sebep olmaya başlayacaktır. Isınmak için evimizde ve iş yerimizde her zamankinden fazla masraf çıkmaya başlayacaktır. Yerlerde ıslanmalar ve su birikintileri oluşması da su kaçağı tespiti için önemli bir noktadır. Su kaçağı tespitinde bulunacaksak su faturalarına da göz atmamızda fayda vardır. Faturamızda kullanmadığımızdan fazla ücret geliyorsa su kaçağı olduğunu düşünmemiz gerekmektedir. Faturanın yüksek gelmesinin bir sebebi de su saatinin bozuk olması olabilir.

Kağıthane Robotla Su Kaçağı Bulan Servis

Kağıthane su kaçağı bulan tesisatçı su saatlerine giden su borularının yanlarında da su sızıntıları olabilir. Sürekli akan su, faturalara fazladan ücret olarak yansıyacaktır. İrtibata geçeceğiniz tesisat firmamız ile bu ufak sorunu da çözebilirsiniz. Peteklere giden borularda su kaçağı bulunuyor ise bu peteklere zarar verebilmektedir. Firmamız petek bakımını da yapmaktadır, kullandığımız kimyasal ilaç ile peteğin bakımını yaparken su kaçağı olup olmadığını da kontrol ederiz. Kombinizin su borularında da su kaçağı olduğunu düşünüyorsak hemen harekete geçmeliyiz aksi halde kombi masrafı kaçınılmaz hale gelecektir.

Kağıthane su kaçağı bulan tesisatçı oldukça düşük maliyetli su kaçağını yaptırmakta gecikirsek kombi masrafından petek masrafına kadar başınıza birçok masraf açılabilir. Su kaçağı bulma işlemi yapılırken evinizin kırılıp dökülmesinden korkuyorsak kaliteli olan firmamızdan servis almanızda fayda vardır. Yapacağımız tüm işlemlerimiz makineli olduğundan tesisatlara hiçbir şekilde zarar vermemekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55