altunizade su kaçağı tespiti

Altunizade su kaçağı tespiti yapan su tesisatçısı telefon numarası 0216 612 55 90 dır su kaçağı bulma fiyatları 99 TL den başlamaktadır detaylı bilgi için bizi arayınız. Su kaçağı İstanbul firmamızın Üsküdar şubesini arayarak aynı gün içinde tesisat kaçağı tespit ettirme servisi alabilirsiniz.

Altunizade su kaçağı problemlerinde arayabileceğiniz bir su tesisatçısı var hem temiz su hemde atık su tesisatında kaçakları bulabilecek cihazlara sahibiz. Çözüm Merkezi 2000 yılından günümüze su kaçağı tespit hizmetlerini sürdürmektedir sadece yer tespiti değil su kaçağı tamiri konusunda da hizmet veriyoruz.

Altunizade Su Kaçağını Bulan Tesisatçı

Suyu az kullanmanıza rağmen su faturalarınız her geçen ay artmaya başladıysa su tesisatınızda problem olduğunun işaretidir. Özellikle evinizde rutubet, küf ve duvarınızın belli bölgelerinde ıslanmalar varsa bunun en büyük sebeplerinden birisi de su kaçağının olmasıdır. Su kaçaklarının oluşmasında başlıca etkenler arasında su tesisatının eski olması, kalitesiz malzeme tercih edilmesi, ev hanımlarının çok fazla kimyasal ürün kullanmasından dolayı temiz veya atık su borularında çatlaklar meydana gelmektedir. Su kaçağı daha önceki dönemlerde özellikle nemli olan bölgelerin bulunduğu yerler kırılarak tespit edilmeye çalışılırdı. Buda gereksiz bölgelerin kırıldığı gibi yüksek maliyete neden olmaktaydı. Eski tesisattan ve yanlış işçilikten dolayı su problemlerinin çok sık yaşandığı Altunizade su kaçağı tespiti yapmak kolaylaşmıştır.

Teknolojinin gelişmelerle birlikte su kaçağı tespitleri kolay hale gelmiştir. Özellikle eski tesisat yapısı bulunan semtlerden Altunizade su kaçağı tespiti yapmak çeşitli cihazlar sayesinde sadece kaçağın olduğu bölge kırılarak tamiri yapılmaktadır. Kaçak su tespitinde kullanılan cihazlar arasında ;

  • Akustik dinleme cihazları sayesinde su kaçaklarının olduğu bölge dinleme yöntemi ile tespit edilmektedir.
  • Kullanılan cihazlardan bir diğeri de Ultrasonik cihaz sayesinde özellikle nemli olan bölgeler takip edilerek su kaçağının meydana geldiği boru tespit edilir.
  • Termal kameralar sayesinde kaçağın oluşabileceği boru hattı takip edilerek renk ve görüntü değişimi bulunan alan kırılarak gerekli tamirat yapılmaktadır. Bu cihazlar sayesinde gereksiz alanlar kırılmadığı gibi yüksek maliyetten de kurtulmuş olmaktasınız.

Altunizade su kaçağı tespiti bu kadar kolay hale gelmişken yüksek faturalara ödemenize, evinizde veya işyerinizde su kaçağından oluşan böceklere katlanmak zorunda değilsiniz. Su kaçağı sorunu olanlar bu konuda uzmanlaşmış olan firmaları tercih etmeleri gerekmektedir. Bu firmalar kaçağı tespit ettikleri gibi gerekli tamiratını da uygun fiyata yapmaktadırlar. Su kaçağınız oluştuğu zaman tercih edeceğiniz firmaya tespiti hangi yolla bulduklarını mutlaka ve fiyat politikasını sormalısınız. Merdiven altı tabir edilen eski yöntemlerle su kaçağını tespit etmeye çalışan firmalar tercih edildiğinde kaçağın tespitinin yapılması için her yer kırıldığı gibi yüksek maliyete de neden olduğu için uzak durunuz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55