fulya su kaçağı

Fulya su kaçağı hizmeti almak için firmamızı aramanız yeterli su kaçağı tespiti ve tamiri 1 yıl garantili olarak yapılmaktadır. Su kaçağı İstanbul firmamızı günün her saati arayabilirsiniz.

Fulya su kaçağı tespiti aklınıza gelebilecek her türlü olasılığı derinlemesine değerlendiren ve çok yönlü araştırma yapan bir firma ile binanızdaki sorunları son teknolojik yenilikler ile düzeltmemizi ister misiniz?

Tesisatın içini görüyoruz

Fulya su kaçağı tespiti parkeler durduk yere nemlenmez ve siz üzerini su bazlı temizleyiciler ile yıkadığınızda bile kısa sürede kuruyacaktır. Sürekli ıslak gibi duran parkelere duvarlardaki peteklerden, zeminden geçen atık yada temiz hatlardan, zeminden ısıtmalı sistemlerden su eliyor olabilir ve bu problemler arada bir pek çok insanın başına gelmektedir. Islaklık olan parke başta olmak üzere o zemin üzerinde cihaz ile tarama yapabiliriz ve bunu radyo frekans (akustik cihaz) ve kızıl ötesi sinyaller (termal kamera) eşliğinde tamamlayabiliriz. Ses analizi ile nem, ısı gibi ayarlamaların yanı sıra tesisatın nereden geçtiği ve hangisinde sızdırma aksaklığının olduğunu bulma için önemlidir.

Fulya tesisatçı su kaçağı tespiti parkenizden koku geliyorsa atık su şüphesi olabilir ve bu yüzeye kesinlikle temas etmemelisiniz bazı hastalıkları kapma olasılığınız var. Ayrıca vakit kaybetmeden bizleri arayınız.

Fulya su kaçağı tespiti %100 başarı oranına sahibiz ve bunun arkasında tüm tespitlerin yüzeylere en ufak çizik bile vermeden yapmak ve sonuçlara cihazlardan çıkan verilerle müdahaleye başlıyoruz. Örneğin 32 derece sıcaklıkta su borunun etrafına yayılmış olabilir ve biz soğuk su hattı ile asla işlem yapmayız ve sıcak su sızdırması var şeklinde teşhis koyup noktasal tespit başlatırız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55