beyoğlu robotla su kaçağı bulan servis

Beyoğlu robotla su kaçağı bulan servis olarak su tesisat borularında meydana gelen sızıntı arızalarını gidermek için cihazla su kaçağı bulma hizmeti veriyoruz. Su kaçakları tesisatları eski olmasından ya da kalitesiz malzemelerden kaynaklanabildiği gibi işçilik hatasından da kaynaklanabilmektedir. Özelikle boruların birleşme noktalarında gereken özenin gösterilmemesi, ilerleyen zaman içerisinde buralarda su sızıntısına neden olmaktadır. Sızan su da duvarlarda ya da zeminde nem oluşturmaktadır. Su kaçağı zaman içinde önce duvardaki boyanın tahrip olmasına sonra da duvara zarar vermektedir. Bundan dolayı en kısa sürede su kaçağı tamiri yapılması gerekmektedir. Su kaçağının tamiratında öncelikle kaçağın yerinin tespit edilmesi gerekmektedir. Su tesisatına ait boruların duvarın ya da zeminin içinde olmasından dolayı su kaçağının yerinin tam olarak tespit edilmesi çok önemlidir.

Beyoğlu Robotla Su Kaçağı Bulma Servisi

Beyoğlu robotla su kaçağı bulan servis su kaçağının yeri eskiden tahmine dayalı deneme yanılma yoluyla bulunmaktaydı. Bu yöntem işe yarasa da hem eve gereksiz zarar verilmesine hem de zaman kaybedilmesine neden olmaktaydı. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık kırmadan da su kaçağı tespiti yapılabilmektedir. Bunun için farklı cihazlar kullanılmaktadır. Bu cihazlar su arıza tespiti noktasında çoğu tesisat firmasına çağ atlatmıştır. Birbirinden farklı cihazlar sayesinde su kaçaklarının yeri tam olarak belirlenebilmektedir. Üstelik bu yöntem hem çok kısa sürmekte hem de herhangi bir kırma işlemine gerek duyulmamaktadır.

Beyoğlu robotla su kaçağı bulan servis olarak bu işlemleri iki aşamadan oluşturmaktadır. Bu işlemlerin ilk aşamasında su kaçağının tespiti gereklidir. Su kaçağının yeri tespit edildikten sonra duvar ya da zemin kırılarak boruya ulaşılmaktadır. Fakat kırılacak bölgede fayans olması durumunda öncelikle fayansın kırılmadan çıkarılması için denemeler yapılmaktadır. Bunun mümkün olmaması durumunda özenli bir şekilde ufak bir kırma işlemi gerçekleştirilmektedir. Kırma işleminden sonra su kaçağının olduğu boruya ulaşılmakta ve gerekli tamir işlemi uygulanmaktadır. Daha sonra yine aynı özenle açılan bölge kapatılmaktadır. Böylece işlem tamamlanmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55