aydınevler su kaçağı tespiti

Aydınevler su kaçağı tespiti yapan firma olarak son teknoloji cihazlar ile tesisat içerisinde meydana gelen sızıntıları bulmak için kırmadan su kaçağı bulma hizmeti sunuyoruz. Zaman içerisinde yıpranan ve eskiyen su borusu hatları çoğu zaman başımızda sıkıntı yaratmaktadır. Su arıza tespiti işiyle ilgilenen birçok firma bulunmaktadır. Bu firmaların bir kısmı kırmalı dökmeli işlemler ile bir kısmı ise teknolojik kamera ve dinleme cihazları ile su kaçağını bulma yoluna gitmektedirler. Kırma dökme olan işlemler artık çok eskide kalmıştır. Hem maliyet hem hizmet hem zaman açısından kırma dökme işlemlerini tercih etmemeliyiz. Bunun yerine kameralı ve dinleme cihazlı işlemler zaman ve hizmet açısından tasarruflu olduğundan daha uygun olacaktır.

Aydınevler Makineli Su Kaçak Tespiti

Maltepe Aydınevler su kaçağı tespiti işlemleri teknolojik olarak yapıldığında daha uygun fiyatlıdır. Su kaçağı bulma işlemlerinin 200 TL ve 250 TL arasında değişim göstermektedir. Bu fiyatlar harici fiyatlar pek tercih edilmemelidir ve bu fiyatlardan fazla veya eksik fiyat verenlere de aynı şekilde itibar edilmemelidir. Robotla su kaçağı tespiti işlemi yapmadan önce su kaçağı olup olmadığı konusunda biraz da olsa kendimiz karar verebiliriz. Su kaçağı var ise evin tabanında ıslanmalar olacaktır. Islanma veya nemlenme şekilde yerde sular var ise su kaçağı vardır fikrine kapılabiliriz. Bir diğer şüphe su faturalarından olabilir, kullandığınızdan fazla gelen ay sonu faturaları var ise yine su sızıntısı olabilir diye düşünmeliyiz. Aydan aya su faturamızı takip etmeliyiz. Ne kadar su kullandığımız konusunda bilinçli olmalıyız. Sular kapalı konumdayken su saati dönmeye devam ediyor ise su borularında kesinlikle su kaçağı vardır demektir.

Aydınevler su kaçağı tespiti ile ilgili firmalar arasından tercih yapacaksanız alanında uzman ve tecrübeli kişiler ile çalışmak gereklidir. Su kaçağı var ise bunu iyi gözlemlemelilerdir. Bir boruda birden fazla su kaçağı olabilir. Hiçbir ayrıntı gözden kaçmamalıdır, bunu da işinde uzman firmamız yapabilir. Firmamız zaman konusunda kaçak bulma işini ve kaçak var ise tamir işini kaç gün veya saatte yapacağını önceden sizlere bildirecektir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55