dudullu su kaçağı tespiti

Dudullu su kaçağı tespiti yapan firmamızda kamera sistemleri , dinleme cihazları bulunmaktadır. Aşağı dudullu su kaçağı ve yukarı dudullu su kaçağı tespiti için bizi arayabilirsiniz.

Dudullu su kaçağı tespiti tercihinizi bizden yana kullanarak tesisat alanında en emin olduğumuz konularda sizlere destek olmak istiyoruz. Sifon, rezervuar, bas sistem, bide, klozet, lavabo, tuvalet, atık sistemler, temiz hatlar, sıcak ve soğuk hatlar üzerindeki tüm sorunlarınız için bizleri arayınız. Dudullu su kaçağı cihazlı tesisatçı telefon numarası 0551 231 83 55 tir.

Su kaçakları nasıl bulunur ?

Dudullu su kaçağı tespiti ekiplerimizce yerden ısıtmalı sistemlerin sızıntılarından, lavabo kaçaklarına, kombiye gelen az temiz su nedeniyle arıza vermesine kadar çok sayıda sorun hakkında bilgi ve teknik destek alabilirsiniz. Sızıntı yapan tesisatlardan en önemlisi ve belki gün içinde 10’larca defa kullandığımız sifonlar vardır. Siz kullanmadığınız zaman iç kısmında eksilen su otomatik olarak dolacak ve oradan açmanız ile tuvalete dökülecektir. Açık tutulduğu sürece gür şekilde su gönderen bu tesisat sudan çok hava sesleri çıkartması ile karşınıza çıkıyor ise problem sızıntı yapması olabilir. Genelde gövde kısmındaki bir takım çatlaklar buna neden olabileceği gibi contalar haliyle eskirse suyu da arasında tutunmayacak duruma gelebilir. Sifon hortumundaki çatlak ve son ihtimal vitrifiyeye bağlantısındaki gevşeme olasılıkları vardır. Ekiplerimiz tüm bunları derinlemesine inceleyecek ve gerekirse termal kamera ile boru içinden çıkan suların nerelere dağıldığını görebileceğiz. Genelde bu sular yer çekiminin etkisi ile alt katlara doğru hızlıca yol alabilir. Maalesef apartman içindeki ilişkilerinizin olumsuza doğru geçmesine neden olabilecek hadiselere karşı dikkatli olmalı ve belirttiğimiz hususlardaki belirtiler sifonda varsa bizi acilen aramalısınız.

Dudullu su kaçağı tespiti ile pratikte uygulama alanı bulduğumuz çoğu tesisatı hızlıca onarma imkânımız olmuştur. Genelde biraz farklılaşma olsa da hep aynı sorunlar karşımıza çıkıyor ve el çabukluğu ile sorunları ortadan kaldırabiliyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55