şirintepe tesisatçı

Şirintepe tesisatçı servisimizden alabileceğiniz hizmetler şöyledir ; Kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma , petek temizleme ve tüm su tesisat arızalarında yanınızdayız. Kağıthane bölgesinde servisler veren firmamız şirintepe mahallesinede servis vermektedir.

Şirintepe tesisatçı teknisyenlerimiz ile üstün hizmetlerimizin yanı sıra petek temizliği alanında hızlı çözüm getirecek ekibe sahibiz. 2015 model ve artık yeni nesil ismi verilen petekler dâhil hepsinin bağlantı kısımları aynıdır. Kombi veya havlupan ile giriş yaptığımız cihazlara ayrıca direk petek ile de temizleme yapabiliyoruz. Bize gerekli olan birkaç saat ve tam bir temizliği hemen sizlere sunabiliriz.

Şirintepe Tıkanıklık Açma

Şirintepe su tesisatçı ustalarımızca bu senenin konseptinde yer alan ve kaliteli şekilde hizmet üreten ekiplerimizce standart tarifeler alınmaktadır. Tıkanıklık açma işlemi için gider yoğunluğu ne olursa olsun veya boru içinde birkaç yerde madde varsa bir hayli %100’e yakın kısım dolmuş olsa bile aldığımız rakam aynıdır. Genelde kahverengi renkte ve boru çaplarını adeta borulara tutunarak örebilen bu cisimlerden kurtulmanın tek yolu mekanik cihazları kullanmaktır. Helezon yay size birkaç metrede destek olur ve biraz atıkları ötelemenin çıkış yoludur. Çok klasik bir teknik olup biz elektronik cihaz ile onun yaptığın işin daha ilerisini yani atıkları olduğu gibi metrelerce (30 metre) uzağa taşıyabiliyoruz. Çap ayarı yapıldığı için borulara tutunan maddeler eser miktarda olmaktadır. Zaten tazyikli su ile de onları hızlıca alabiliyoruz.

Şirintepe tesisatçı personellerimiz sıkıntılı sistemleri korumak için elinden ne geliyorsa yapacaklardır. Su kaçağı tespiti sırasında imalat hatasına bağlı arızalı ürünlerden kaynaklı sızıntılarda karşımıza çıkabiliyor. Suyu tazyikli şekilde akıtan ve evde sürekli oluşabilecek bir su sesi düşünmenizi istiyoruz. Komşularınızdan bu ses geldiğini düşünebilirsiniz. Fakat dikkatli dinlerseniz sorun sizin tesisatlarınızdan olduğunu görebilirsiniz. Suyun aktığı değil direk borudan sızdığı noktayı hemen cihazlarla tarama yaparak anlayabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55