ortaköy tesisatçı

Ortaköy tesisatçı cihazla kırmadan su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma gibi profesyonel cihazlar kullanmayı gerektiren servisleri aynı gün içinde vermektedir. Su kaçağı İstanbul firmamızda bulunan bu teknoloji ile Ortaköy bölgesine hizmet ağı kurmuş bulunmaktayız.

Ortaköy su tesisatçısı servisçilerimiz ile gerçekleştirilecek olan petek temizliği hizmetlerinde biz süre açısından rutin zamanlara dikkat edilmesinden yanayız. Her sene yapılması elbette daha yüksek verimlilik sağlayabilirken verimin iyice düştüğü 2.ci senede tekrar firmamız ile destek alınmasına önem vermenizi tavsiye ederiz. Daha iyi ve istediğiniz sıcaklıkların evinizden hiç eksik olmaması için önerilerimizi dikkate alınız.

Tıkanıklık Açma Ortaköy

Ortaköy tesisatçı uzmanlarımız ile pahalı bir servis ücreti olmadan küvet tıkanıklık açma işlemleri içinde önemli bir desteğimiz olacaktır. Küvet sistemlerin yerleştirilme usulü sabitlenme açısından ince kum üzerine olmaktadır. Elbette bazı inşaat malzemeleri ile bu sistem daha güvenli şekilde banyoya getirilir. Küveti etrafa oynatmadan küvet gideri kapağı açıldıktan sonra bu bölgelere elimizin sığamayacağı kadar dar kısımlara cihaz ile giriş yapabiliyoruz. Amacımız örneğin saç, sakal veya farklı maddeleri oradan küvete doğru çıkartmak değildir. Aslında bu biraz zor olanıdır. Daha kolay olanı ise tazyikli suyu basarak daha ileri gitmesini sağlamaktır. Kamera ile de diğer personelimiz kontrol ederken bu şekilde temizlemeyeceğimiz küvet sistemlerin olmadığını yazmak istiyoruz. Ortaköy tıkanıklık açma için firmamızın merkez telefonlarını aramanız yeterli olacaktır.

Su kaçağı tespiti Ortaköy

Ortaköy tesisatçı iş yerimizdeki personelimiz ne yaptığının farkında olarak tüm sıcak ve soğuk su geçen sistemlerde analizleri yaparak işlemleri gerçekleştirmektedir. Bina içinde kullanılan tesisat malzemesi ve kalitesi su kaçağı tespiti yapmamızda etkili olabilir. Eski bir malzeme metal olarak temiz su için kullanılırsa çapı ve onun nereleri beslediğini biz zaten cihaz ile görebiliyoruz. Vanaların tam kapasite açık olduğu zamanda sızdırma emareleri bar basıncı cihazımızda gözükürse zaten kaçağı da büyük ihtimal bulmuşuz demektir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55