yıldıztabya su kaçağı tespiti

Yıldıztabya su kaçağı tespiti firmamız su borularında oluşan su kaçaklarının yerini noktasal olarak tespit edebilmek için cihazla su kaçağı bulma hizmeti vermektedir. Ev ve iş yerleri gibi alanlarda su kaçağı olması durumunda profesyonel bir firmadan hizmet almak faydalı bir davranış olacaktır. Su kaçak tespiti hizmeti veren firmalar tespit yapılacak tesisatın niteliğine göre yani temiz su tesisatı, atık su tesisatı, sıcak su tesisatı ya da kalorifer tesisatı durumuna bakılarak en uygun cihaz ile yapı içerisinde herhangi bir kırma ve dökme yapmadan işlemleri gerçekleştirmektedir. Hangi kaçak durumunda hangi cihazın daha faydalı sonuç vereceğini belirlemek oldukça zor bir durumdur ve buna karar verecek kişi ve kişilerin tecrübeleri ön plana çıkmaktadır.

Yıldıztabya Cihazla Kaçak Tespiti

Gaziosmanpaşa Yıldıztabya su kaçağı tespiti işleminde kullanılan cihazları seçerken belirli koşullar dikkate alınmalıdır. Akustik dinleme cihazı alınmak isterse cihazın garanti süresi, sesinin algılama kalitesi ve frekanslarına bakılmalıdır. Eğer su kaçağı çok küçük miktarda ise bu sesi algılayamayabilir. Tesisat içerisine basınç vererek çalıştırılır ve tesisat içerisindeki ses anlaşılmaya çalışılır. Kameralı tespit cihazlarında ise kablo uzunluğu, dikkate alınması gereken en önemli husustur. Bu cihazlar atık su borusundaki kaçak tespitinin yanında gider borularında da kullanılabilmekte ve görüntülerin kaydedilme fırsatını sunmaktadır. Gider içerisindeki eğim, tıkanıklık, çökme gibi durumlar tespit edilmektedir.

Yıldıztabya su kaçağı tespiti için termal kameralarda dikkate alınacak özellikler arasında cihazın görüntü kalitesi ve çözünürlüğü gibi maddeler yer almaktadır. Bu maddelere göre en doğru tercih yapılmalıdır. Su kaçağı tespiti sürecinde nem ölçer cihazları duvardaki ve yüzeylerdeki nem oranlarını ölçer. Cihazlarımızın hepsi son kalitedir. Bu tür profesyonel hizmetler için yapmanız gereken tek şey internet sitemizdeki numaralardan bizler ile iletişime geçmektir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55