beykent su kaçağı tespiti

Beykent su kaçağı tespiti son teknoloji cihazlarla kırma dökme olmadan sadece 99 TL fiyatla tespit işlemini yapıyoruz. Tek bir cihaz su kaçağını bulamaz hem dinleme hemde görüntüleme sistemleri kullanarak Beykent bölgesine hizmet vermekteyiz.

Beykent su kaçağı tespiti hizmeti sunan firmamızın sizlerin avantajına olacak bazı koşullar getirmesi, kalitemizin bir göstergesidir. Uzman ekipmanımız, 7-24 açık servis ve çağrı merkezlerimiz, çalışma saatlerimizde esneklik yapabilmemiz, yüksek maliyetleri unutturacak fiyat politikamız, garantili işlemlerimiz, kapıda ödeme kolaylığı ve İstanbul’un çoğu semtinde yerleşmemiz olmamız artı özelliklerimizdendir.Su kaçağının sıkça rastlandığı binaların genelde eski ve hasarlı malzemelerden oluştuğunu bilmekteyiz. Binalarınızı satın alırken yada kiralarken, bunları tek tek incelemeniz mümkün değil ve bazı hatalı kullanımlardan dolayı da borulardaki maddi külfet ileri boyutlara taşınabilmektedir. Alt komşunuzun banyo, mutfak, lavabo, balkon gibi tavan bölgelerinden gelen su damlacıklarının sebebi akvaryum taşlarının, sakal artıklarının, ucuz kimyasalların, suda pek erimeyecek yapıda olan metallerin gider borularında takılı kalması ve borulara zarar vermesi olabilir. Beykent su kaçağı tespiti çalışmalarının başlatılması ile tüm tesisat yerine birkaç boru üzerinde yapılacak işlem ile sorunlarınızdan kurtulmak ister misiniz?

Su Kaçağı İstanbul

Mutfak lavabonuzun tıkanmasına sebep olan bazı yemek artıklarının, taş yada kumların, küçük sert plastik yada bazı ürünler olabilir. Çöp öğütücü kullanılırsa daha çok verim alınır, fakat her evde bu cihazlar maalesef bulunmamaktadır. Lavabonuzun hemen altındaki borularda su sızıntıları varsa bunu çözmek oldukça kolaydır, fakat buradaki sorunun bina kirişleri, duvar arkaları, zemin aralıkları yada diğer bölmelere ulaşıncaya kadar suyun ilerlemesi durumu varsa bir miktar fazla çaba ve cihazlarımız ile sorunları yine de ortadan kaldırmamız mümkündür. Beykent su kaçağı tespiti verdiğimiz bir diğer evinizin bölümü ise tuvalet giderlerinin tıkalı olması, yanlış temizlik ürünlerinin kullanılması, evinizdeki toz zerreciklerinin yada halılarınızdaki bazı sert cisimlerinde birlikte bu giderlerden dökülmesi ve kanalizasyona karışmasının imkansız olduğu durumlarda yaşanabilir. Boruların çatlaması, atıkların sızması, evinizde kötü ve hoş olmayan kokuların her tarafa yayılması ve en önemlisi duvar çatlaklarından görünür hale gelmesi yaşam standartlarınızı düşürebilir. Tüm bunların farkındayız ve çözüm önerilerimiz her türlü tesisat hasarlarını tamamen yok edecek ve kalıcı çözümler üretebilecek kapasitede yer almaktadır. Beykent su kaçağı tespiti, onarım, montajı, sorunsuz işlemlerin yapılması ve ilk günkü gibi sizlere teslim edilmesinin başarılması 10 yıldan fazladır sektörde imzası ve güvencesi bulunan şirketimiz çalışanları ile mümkündür.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55