harmantepe su kaçağı tespiti

Harmantepe su kaçağı tespiti yapan firmamız tesisatlar da meydana gelen su kaçaklarını bulmak için kırmadan kaçak tespiti hizmeti sunmaktadır. Yerleşim yerlerinde temiz su ve atık su olarak iki türlü su tesisatı vardır ve bu su tesisatları, evin birçok yerinde beton içerisinden geçen karışık bir sistem ile yapıldığından olası bir su kaçağını bulmak da sıkıntılı bir süreçtir. Su kaçakları su borularının çatlamasından, su tesisatı yapılırken yanlış veya eksik işçilikten ve daha birçok sebeple oluşabilir ki eski ve yeni binalarda da görülebilir. Kullandığımız suyun tesisatı ile kullanılan suyun kanalizasyona gitmesini sağlayan tesisat birbirinden ayrıdır ve buna gider tesisatı denir. Bu tesisatlar da kırıp dökmeden su kaçağı bulma hizmeti veren firmamız mevcuttur.

Harmantepe Su Arıza Tespiti

Kağıthane Harmantepe su kaçağı tespiti su sızıntıları, su faturalarını yükselttiği gibi evin yapısına da ciddi zararlar verebilir. Su kaçakları beton içerisinden yol bulup akıntının başladığı yerden değil başka yerden de çıkabilir, hatta komşunuza kadar gidebilir. Bu durumda evinizin boyasına, yer döşemesine ve hatta mobilyalarınıza zarar verebileceği gibi beton içerisinde bulunan demirlerin de ömrünü kısaltır. Mutfak, banyo, çamaşır makinesi, bulaşık makinesinde kullanılan sular ile sifon ve tuvalette kullanılan suların gittiği tesisata da atık su tesisatı denir. Atık su tesisatında oluşabilecek sızıntılar sağlınıza da zarar verebilir ve bu kaçakların birçoğu çok katlı apartmanlarda oturanlar istemeden de olsa komşularınıza zarar vermiş olur. Su arıza tespiti yapan firmamız özel olarak yapılan su kaçak tespitinde kullanılmak üzere geliştirilen görüntüleme sistemleriyle, borulardaki kılcal yerlerde dahi oluşabilecek kaçakları metrelerce mesafeden tespit edebilir.

Harmantepe su kaçağı tespiti yapan firmalar özel cihazlar ile yapılan yaptıkları araştırmalar ile yarım saat gibi kısa bir sürede sorunun tam yerini kırıp dökmeden bulmakta ve bir saat içerisinde sorunu gidermektedir. Az bir ücret ile yapılan su sızıntı tespiti özel cihazlar ile yapılan araştırmalar ile kaçağın yerini tam olarak bulunduğu için yanlış ve gereksiz yerler kırılıp dökülmemekte böylelikle gereksiz masraf ve zamandan kurtulmuş olunmaktadır. Kırmadan kaçak tespiti yapan firmamız teknolojik makinelerle sorunsuz olarak işlemleri çok kolay bir şekilde yapmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55