gaziosmanpaşa su kaçağı

Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti işlemlerinizi Volkan Tesisat güvencisi ile 1 yıl garantili olarak yaptırabilirsiniz. Su kaçağı İstanbul firmamız tespit ettikten sonra tamir işlemlerinde yapmaktadır.

Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti ana konumuz borulardaki sağlamlığı test etmek ve hasarlı kısım nerede ise onu keşfetmek, mümkünse onarmak değilse sadece borunun olduğu zeminde küçük bir matkap ile tadilat başlatmak ve sorunları yok etmektir.

Kaçak su tespiti ve Onarımı

Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti en kaliteli boru bile mutlaka günü geldiğinde su sızdıracak şekilde deforme olabileceğini net şekilde ifade etmek istiyoruz. Örneğin pimaş boruları arasında en kaliteli olanları lavabo, tuvalet hatlarına döşendi ve siz toka, iğne, saç, sakal, temizlik ve yemek artıkları derken bir hayli gider içini doldurdunuz diyelim. Günün birince ufak milimetrik aşınmalar emin olun büyüyecek ve hem tıkanıklık hem de kaçak oluşumuna meydan verecektir. Ayrıca pislik maddelerin birikmesi, kokuların artması, size yada alt komşunuzun tavanından sarkması, damlaması pek çok soruna işarettir. Sızdıran boruyu bir tek bir cihaz ile bulabiliriz ve onun adı robot olup tanıtımı sonraki paragrafımızda yer alıyor. Gaziosmanpaşa su kaçağı cihazlı tesisatçı fonksiyonel olarak bu cihaz 3 önemli özelliği vardır. Gider içinde yol alır ve atıkları parçalar, sonra su basar uzaklaştırır, bazen yüzük, bileklik gibi değerli madenleri geri çıkartmak için henüz ana boruya gitmemişse kullanabiliriz. Bu gider açmak için anlatılan, kaçak tespiti için sızıntı olan kısımdan görüntü almamızı sağlama özelliği de bulunmaktadır.

Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti klozetten 5 metre uzaklıktaki gider hattında sızıntı var diyelim ve o bölgeyi tespit ettik. Matkap ile beton yada fayans bölümünde küçük bir kırık oluştururuz ve sızıntıyı sizde kendi gözleriniz ile görebilirsiniz. Gerisi tamamen 1-2 saat bile sürmeyecek yeni borunun yerleştirilmesine bağlı olarak değişmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55