bağcılar robotla su kaçağı bulan servis

Bağcılar robotla su kaçağı bulan servis olarak tesisat sistemlerinde meydana gelen su kaçaklarını bulabilmek için kırmadan su kaçağı bulma hizmeti veriyoruz.  Su kaçağı sorunu ile karşı karşıya olduğunuzu düşünüyorsanız yapmanız gereken birkaç şey vardır. Öncelik olarak yapılması gereken su saatini gözlemlemek olmalıdır. Sular kapalı konumdayken su saatimiz çalışmaya dönmeye devam ediyor ise su saati sayacı bozuk olabilir. Bu durumda belediye ile iletişime geçmelisiniz, gelen yetkili kişiler sizlere yardımcı olacaktır. Yetkili kişiler su saatinin onarımını yaparlar veya su saatini değiştirirler. Su saatinin bozuk olduğu kanısına varmışsalar ve hala saatte sular kapalı konumdayken dönme mevcut ise su kaçağı olduğu kesindir. Su kaçağı sorunu evin içinde olabileceği gibi apartmanın su boru tesisatında da olabilmektedir.

Bağcılar Makineli Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Bağcılar robotla su kaçağı bulan servis için çalışan firmamızı çağırarak yardım alabilirsiniz. Gelen yetkili ustalarımız su kaçağının yerini yarım saat gibi kısa zamanlarda tespit etmektedirler. Eğer su kaçağı evinizde ise bu masraf sizlere ait olacaktır. Diğer bir yandan su kaçağı apartman borularından kaynaklı ise masrafın apartman yönetimi tarafından karşılanması gerekmektedir. Su kaçağı tespitleri şimdilerde rahatlıkla yapılabilen işlemlerdendir. Akustik ses dinleme cihazları, termal kameralar ve nem ölçerler kullanılmaktadır. Kullanılan cihazlar ile nokta atışı yapılarak su sızıntısının olduğunu bölge tespit edilmektedir.

Bağcılar robotla su kaçağı bulan servis yapılırken kullanılan cihazların yanı sıra alanında uzman ve tecrübe sahibi kişiler ile çalışmak önemlidir. Tecrübe sahibi kişiler işlerini iyi bildikleri için hiçbir noktayı atlamadan tespit yaparlar. İşinde tecrübe sahibi olmaya çalışanlar su kaçağı olan bir yeri bulurken başka bir yeri atlayabilmektedir. İleri de tekrar bu sorunla karşı karşıya gelebiliriz ve bize tekrar iş çıkabilmektedir. Su kaçağı sorununuz var ise ve bir firma ile anlaşacaksanız kesinlikle garantisi olan bir firma ile anlaşmanız gerekmektedir. Bizim firmamız her türlü işlemler için sizlere garanti sunmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55