su kaçağı sefaköy

Su kaçağı Sefaköy personeli tarafından çok sayıda kullanılan yöntemlerden birkaçını anlatmak istiyoruz.
Sefaköy su kaçağı tespitinde atık hatlarla ilişkin bilgiler paylaşmak istiyoruz. Klozet ve tuvalet giderleri, lavabo gibi olmayıp daha geniş olduğu için pek çoğumuz “bu eşya mı gideri tıkayacak” diyerek bazı maddeler göndermektedir. Kumaş parçaları, plastikler, irili ufaklı torbalar, çeşitli boyutlarda çöpler, her türlü içecek kutusu, cam şişe yada bu yazdıklarımızın kırılmış halleri, deterjanların ucuz olanları ve kimyasal atık alanına giren ve tesisata zarar verici her türlü aklınıza ne geliyor bu alana dahil edilebilir. Özel cihazlarımız ile Sefaköy su kaçağı tespiti telefon hattımıza gelen istekler dahilinde araştırma yaptığımızda giderin neredeyse %50’sinden fazlasının tıkalı olduğunu görmekteyiz. Gider borularına yapışan ve çıkması için o derine inebilecek, metal aksamı ile içini temizleyecek bir robot cihaz mutlaka gereklidir. Bu cihaza sahip olmakla birlikte “evimde neden atık su kaçağı” var gibi düşünceniz oluşuyorsa mutlaka yazdıklarımızdan ders çıkarmanızı öneriyoruz.

Su kaçağı İstanbul Sefaköy Servisi

Sefaköy su kaçağı tespitinde klozetin etrafından gelen rahatsız edici boyutlardaki sesler yada damla haline görünen, ne kadar temizleseniz de yine çıkmaya devam eden lağım atıklarının ana sebebi borudaki hasardır. Temiz su hattında böyle bir sorun olsaydı, daha temiz kokardı, bu olmadığı için inceleme alanımızı klozet etrafı ve içi şeklinde daraltmak ve cihazlarımızı kullanmaya başlamak ilk adım olabilir. Sefaköy su kaçağı cihazlı tesisatçılarımız klozet için, fayans üzerine termal görüntü, akustik dinleme, boru içi video, cihaz görüntülerini hesaplayan program gibi bileşimleri inceleyerek teşhis koyarak “ne yapabiliriz” soruna net cevaplar verebilir. Borulardan taşan sular mutlaka ses çıkartacaktır yada ilerlediği bir yol vardır, bunları görmek için fayansı kaldırmadan anlamamız çok değerlidir.

Su kaçağı sefaköy her iki borunun birleştiği bölüme kaliteli bir conta eklenmesi ve bunu saracak plastik maddenin sorunsuz döşenmesi gerekmektedir. Bu hat üzerinden dolaşımda olan sudaki bazı maddeler işlevsiz kalmasına neden olabilir. Kaçak olduğu kesin ise, borudaki su tahliye edilir ve ara parçaların kontrolleri yapılarak yeniden sorunsuz hale getirilebilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55