beykent su kaçağı

Beykent su kaçağı firması olarak çalışmalarımız ile artık tesisatlardaki yıpranma ve darbeye bağlı olarak ortaya çıkan olumsuz sonuçlara son diyebiliriz. Artık analiz ve sorunu anlamak ne kadar kısa zaman alıyorsa, tadilat içinde aynı şekilde olumlu ifadeleri ortaya koyabiliriz.

Beykent Termal Kameralı Tesisatçı

Beykent su kaçağı tespiti desteği artık geçmişe göre daha güçlü şekilde ilerlemektedir. Müşterilerimize her zaman olduğu gibi desteklerimiz devam ediyor ve bina içi su taşkınlarına, boru çatlamalarına, atık gider sızdırmalarına, sıcak su kaçaklarına ve bataryalara kadar hepsi için hizmet vermekteyiz. Ara musluk ile ankastre bataryaları birbirine bağlı olabilir. Bazen bu şekilde modelleri kullanıyor olabilirsiniz. Bu iki kısım arasında damlacıklar halinde veya gür şekilde sızıntı olabilir. Bu mekanizma eğer beton içindeyse zaten cihazlarımız ile hızlıca su kaçağı yerini bularak matkap ile delme usulü ile hemen değiştirebiliriz. Eğer beton dışında ise daha hızlı işlemi gerçekleştiririz. En sıklıkla soruna neden olan 3 tane olasılıktan bahsetmemiz mümkündür. Öncelikle hortumun esnek olduğunu ve katlanmış ise arasından geçen suyun orada sıkışarak bir noktadan sonra delinerek sızdırması ihtimali vardır. İkinci ihtimal katlanmamıştır ve içinden geçen bazı parçalar delinmesine neden olmuştur. Conta eskimiştir ve bu noktadan sonra zaten suyun sızmaması zor bir ihtimaldir. Biz hepsini gayet net biliyoruz ve bizleri ararsanız hemen destek olmak istiyoruz.

Beykent su kaçağı bulma ekibimiz bizi çağıran müşterilerimizin mağduriyetlerinin farkında olarak hızlı şekilde sorunu bulmaya çalışacaktır. Göreceksiniz ki; tesisatlara ilişkin problemler asla kalıcı bir sorun değil ve korkulacak en ufak bir şey kesinlikle yoktur.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Tıkla ARA : 0551 231 83 55